Trener online w cenie suplementu

Trener online w cenie suplementu

23 sierpnia, 2020 Wyłącz przez Rafał Mu.

Cześć!

Jeśli jesteś na tej stronie to zapewne interesuje Cię zdrowy styl życia i/lub poprawa swojej formy fizycznej. Być może szukasz pomocy trenera lub kogoś, kto wesprze Cię w działaniach. Dobrze trafiłeś. Ale zanim postanowisz inwestować swój czas, wysiłki i pieniądze, pozwól, że coś Ci opowiem.

Zdarzało się, że byłem pytany o to, czy nie poprowadziłbym czyjegoś treningu. Zawsze odpowiadałem tak samo: „Przykro mi, ale nie zajmuję się tym”.

Dlaczego? Już wyjaśniam.

Zostać trenerem personalnym to dziś żadna sztuka. Mamy całą masę dobrze wyglądających osób, którzy sylwetkę zawdzięczają środkom dopingującym. Mamy całą masę celebrytów, którzy w celach marketingowych promują się na speców od fitnessu. Mamy masę światowej sławy sportowców, którzy promują zdrowy styl życia, a w telewizji reklamują energy-drinki.

Sam / sama widzisz, że w świecie, w którym wystarczy kilkudniowy kurs przez internet, aby zostać trenerem, ciężko być czyimś autorytetem.

Ludzie zazwyczaj oceniają po opakowaniu, a ja wolałbym pracować z kimś, kto ceni sobie pomoc osoby żyjącej sportem, dla której trening fizyczny to coś, bez czego nie może już żyć i która musiała wylać hektolitry potu na treningach, by osiągnąć swoją formę. A taką osobą właśnie jestem.

Po to właśnie jest strona kompaktowytrening.pl. Abyś mógł / mogła poznać mnie oraz moje podejście do treningu i zdrowego stylu życia. Poczytaj artykuły, poczytaj dyskusje i zdecyduj czy nadajemy na tych samych falach.

Skontaktuj się ze mną: kontakt@kompaktowytrening.pl

To jednak nie wszystko, co chciałbym Ci powiedzieć…

Jak zapewne się domyślasz, jako osoba uprawiająca sport siłowy i nie tylko, korzystam z suplementacji. Na runku jest wiele godnych polecenia odżywek dla sportowców lecz jak je rozpoznać?

Oczywiście wymaga to odpowiedniej wiedzy, jednak ostatecznie Twój sukces i tak nie zależy od suplementów. Znam mnóstwo osób, które już na początku swojej przygody z aktywnością fizyczną inwestowały masę pieniędzy w markowe odżywki, wierząc, że dzięki nim szybciej osiągną sukces.

Jak te historie się kończyły zapewne się domyślasz… chwilowym zapałem, który gasł równie szybko jak się pojawiał. A wszystko dlatego, że jeśli nie masz odpowiedniego wsparcia osoby doświadczonej, odpowiedniej motywacji i wytycznych jak zmienić krok po kroku swój styl życia, to prawdopodobieństwo, że wytrwasz w postanowieniu jest znikome.

Dlaczego mogę być Twoim trenerem?

Wyobraź sobie taką historię…

Wchodzisz do sklepu z częściami samochodowymi by kupić olej silnikowy. Sprzedawca podaje Ci olej, ale jednocześnie zastrzega, że sprzeda Ci go pod warunkiem, że pozwolisz sobie wytłumaczyć jak stosować ten olej, ile konkretnie go wlać do silnika, a następnie będziecie w stałym kontakcie by on miał pewność, że należycie dbasz o swój samochód.

Dziwne?

Ale prawdziwe bo właśnie taka jest polityka firmy Herbalife, producenta wysokiej jakości suplementów prozdrowotnych, zamienników posiłków oraz odżywek dla sportowców. Jako, że jestem partnerem Herbalife, chciałbym zaoferować Ci jeden z ich produktów, ale pozwolę Ci go kupić pod warunkiem, że:

Przez każdy miesiąc stosowania suplementu Herbalife będę Twoim trenerem, ułożę dla Ciebie plan treningowy, powiem jak się odżywiać oraz będę Twoim osobistym wsparciem w kwestii treningu i dbania o formę.

Uwaga! Nie płacisz dodatkowo za moje usługi.

Jak wygląda współpraca?:

  1. Kontakt ze mną na adres: kontakt@kompaktowytrening.pl
  2. Wywiad wstępny – określenie priorytetów treningowych i obecnej formy, czyli na jakim etapie jesteśmy.
  3. Określenie formy treningu oraz dobór suplementów.
  4. Ustalenie formy współpracy / stałego kontaktu dogodnego dla Ciebie (mail, telefon, kontakt osobisty)
  5. Działamy!

UWAGA! Jest to nowy projekt na stronie kompaktowytrening.pl. Nie wiem z iloma osobami jednocześnie będę w stanie współpracować. Zastrzegam sobie zamknięcie oferty w dowolnym momencie.

Jeśli jesteś zainteresowany/na, napisz i zapytaj o szczegóły, to nie kosztuje:

kontakt@kompaktowytrening.pl

Pozdrawiam!