Trener osobisty online

Trener osobisty online

23 sierpnia, 2020 Wyłącz przez Rafał Mu.

Cześć!

Jeśli jesteś na tej stronie to zapewne interesuje Cię zdrowy styl życia i poprawa formy fizycznej. Być może szukasz pomocy trenera lub kogoś, kto wesprze Cię w działaniach. Dobrze trafiłeś. Bo mogę Ci w tym wszystkim pomóc:

  • Przygotuję dla Ciebie plan treningowy zgodny z Twoimi priorytetami i dostosowany do Twojego poziomu oraz sprzętu jakim dysponujesz.
  • Zaplanuję dla Ciebie konkretną ścieżkę rozwoju formy, bo pojedynczy plan treningowy na miesiąc nigdy nie gwarantuje sukcesu.
  • Zweryfikuję Twoją dietę i pomogę Ci zmienić nawyki żywieniowe na lepsze.

Ale zanim postanowisz inwestować swój czas, wysiłki i pieniądze, pozwól, że coś Ci opowiem.

W tej chwili zastanawiam się kim jesteś. Nie mogę tego wiedzieć, ale domyślam się, że gdzieś pracujesz, albo uczysz się. Wykonujesz swoje obowiązki, prowadzisz życie według jakiejś rutyny. To dobrze. Rutyna jest dobra bo prowadzi do organizacji, ale są dwa rodzaje ludzi.

Jednym ta rutyna w zupełności wystarczy; wstawanie rano, pójście do pracy, stres, powrót do domu, chwilowy relaks, popołudnie spędzone przed TV, może jakaś kawa. Od czasu do czasu wypad do kina.

Ale inni chcieliby robić coś więcej, coś dla siebie, coś czego nie zrobi pierwsza lepsza osoba. Być może już robisz coś wyjątkowego. Może jest to coś co inni podziwiają, boją się lub krytykują bo sami nie dają rady. A może chciałbyś? Niezależnie od tego, skoro trafiłeś na tę stronę, to podejrzewam, że należysz tak jak ja, do tej drugiej grupy osób. Prawda?

Pasja, hobby, praca nad sobą to coś co podnosi wartość człowieka. Bo jeśli robisz coś pozytywnego, a nikt Ci nie każe tego robić, ale wymagasz tego sam od siebie, to jest to najwyższy dowód ambicji i determinacji.

Wiesz… kiedyś miałem ogromny problem z trenowaniem. Mogłem to robić tylko w zaciszu własnego mieszkania, bo trening w obecności innych osób mnie krępował. Nie było mowy o chodzeniu na siłownię, a tym bardziej o ćwiczeniach na zewnątrz, np. na drążku do podciągania w parku. Nawet bieganie mnie krępowało.

Wiem, że takie podejście jest nieuzasadnione, ale moja pewność siebie i ego nigdy nie były najwyższych lotów.

W rozmowach z kolegami często słyszę, że nie chcą chodzić na siłownię bo nie są wytrenowani i byłoby im głupio ćwiczyć przy wysportowanych osobach. Nie jest to logiczne, bo każdy kiedyś zaczynał, ale poniekąd zrozumiałe.

Przecież jeśli uczysz się obcego języka i jesteś początkujący, to niechętnie będziesz rozmawiał w tym języku przy innych. Jeśli nie czujesz się dobry w kuchni, to raczej nie zdecydujesz się na przygotowanie kolacji dla szerszego grona gości. Po prostu zawsze jest tak, że jeśli nie jesteśmy dobrzy w jakiejś dziedzinie, to się z tym rzadko wychylamy.

Jednak w moim przypadku wszystko się zmieniło. Po latach treningu w samotności moja forma i wiedza o treningu fizycznym poszybowała w górę, a w dniu kiedy po raz pierwszy zdecydowałem się pójść na siłownię publiczną zobaczyłem, że większość ćwiczących tam osób jest w gorszej formie niż ja. Widziałem też jak niektórzy kaleczą ćwiczenia, nie mając wsparcia i próbując działać na własną rękę, jak ja sam kiedyś.

Teraz nadal lubię trenować w samotności, ale też uwielbiam ćwiczyć na siłowni. Nawet jeśli widzę osoby lepsze ode mnie, to już mnie to nie krępuje, a nawet motywuje. Moja pewność siebie wzrosła, bo wiem co robię i do czego dążę.

trener online

Z moją pomocą Ty też będziesz wiedział co robić i w jaki sposób trenować. Nie jestem zwolennikiem trenowania według gotowców dlatego do wszystkich moich planów treningowych dołączona jest możliwość ich personalizacji.

Natomiast we współpracy online plan treningowy dla Ciebie będzie przygotowany od podstaw i korygowany na bieżąco. Każdy trening, Twoje odczucia, każde ćwiczenie, metoda treningowa, suplementacja – to wszystko będziesz omawiał/a ze mną na bieżąco bo kontakt ze mną jest stały i w formie dogodnej dla Ciebie. Jedyne co musisz zrobić, to wypełnić poniższą ankietę:

!!! WYPEŁNIJ ANKIETĘ !!!

Po wypełnieniu ankiety, wszystko Ci wyjaśnię w informacji zwrotnej

Ile to kosztuje? SZYBKI START

Wiem, że możesz mieć wątpliwości. Jeśli nigdy nie korzystałeś/aś z usług trenera, to skąd masz wiedzieć jak to wygląda? Czy warto wydawać pieniądze nie mając pełnego zaufania do trenera?

Dlatego postanowiłem zredukować Twoje obawy do zera i uruchomić program SZYBKI START. Co to oznacza dla Ciebie? Że przez 2 tygodnie będę współpracował z Tobą zupełnie za darmo.

Ułożę plan treningowy i zaczniesz pracę nad sobą. Po prostu pomogę Ci wystartować z Twoimi postanowieniami, całkowicie gratis, a po 2-óch tygodniach zdecydujesz czy chcesz kontynuować współpracę czy ją zakończyć bez ponoszenia żadnych kosztów. To moja gwarancja dla Ciebie.

Pozdrawiam i czekam na Twoje zgłoszenie.