Trener online w cenie suplementu

Trener online w cenie suplementu

23 sierpnia, 2020 Wyłącz przez Rafał Mu.

Cześć!

Jeśli jesteś na tej stronie to zapewne interesuje Cię zdrowy styl życia i poprawa formy fizycznej. Być może szukasz pomocy trenera lub kogoś, kto wesprze Cię w działaniach. Dobrze trafiłeś. Bo mogę Ci w tym wszystkim pomóc:

 • Przygotuję dla Ciebie plan treningowy zgodny z Twoimi priorytetami i dostosowany do Twojego poziomu oraz sprzętu jakim dysponujesz.
 • Zaplanuję dla Ciebie konkretną ścieżkę rozwoju formy, bo pojedynczy plan treningowy na miesiąc nigdy nie gwarantuje sukcesu.
 • Zweryfikuję Twoją dietę i pomogę Ci zmienić nawyki żywieniowe na lepsze.

Ale zanim postanowisz inwestować swój czas, wysiłki i pieniądze, pozwól, że coś Ci opowiem.

W tej chwili zastanawiam się kim jesteś. Nie mogę tego wiedzieć, ale domyślam się, że gdzieś pracujesz, albo uczysz się. Wykonujesz swoje obowiązki, prowadzisz życie według jakiejś rutyny. To dobrze. Rutyna jest dobra bo prowadzi do organizacji, ale są dwa rodzaje ludzi.

Jednym ta rutyna w zupełności wystarczy; wstawanie rano, pójście do pracy, stres, powrót do domu, chwilowy relaks, popołudnie spędzone przed TV, może jakaś kawa. Od czasu do czasu wypad do kina.

Ale inni chcieliby robić coś więcej, coś dla siebie, coś czego nie zrobi pierwsza lepsza osoba. Być może już robisz coś wyjątkowego. Może jest to coś co inni podziwiają, boją się lub krytykują bo sami nie dają rady. A może chciałbyś? Niezależnie od tego, skoro trafiłeś na tę stronę, to podejrzewam, że należysz tak jak ja, do tej drugiej grupy osób. Prawda?

Pasja, hobby, praca nad sobą to coś co podnosi wartość człowieka. Bo jeśli robisz coś pozytywnego, a nikt Ci nie każe tego robić, ale wymagasz tego sam od siebie, to jest to najwyższy dowód ambicji i determinacji.

Wiesz… kiedyś miałem ogromny problem z trenowaniem. Mogłem to robić tylko w zaciszu własnego mieszkania, bo trening w obecności innych osób mnie krępował. Nie było mowy o chodzeniu na siłownię, a tym bardziej o ćwiczeniach na zewnątrz, np. na drążku do podciągania w parku. Nawet bieganie mnie krępowało.

Wiem, że takie podejście jest nieuzasadnione, ale moja pewność siebie i ego nigdy nie były najwyższych lotów.

W rozmowach z kolegami często słyszę, że nie chcą chodzić na siłownię bo nie są wytrenowani i byłoby im głupio ćwiczyć przy wysportowanych osobach. Nie jest to logiczne, bo każdy kiedyś zaczynał, ale poniekąd zrozumiałe.

Przecież jeśli uczysz się obcego języka i jesteś początkujący, to niechętnie będziesz rozmawiał w tym języku przy innych. Jeśli nie czujesz się dobry w kuchni, to raczej nie zdecydujesz się na przygotowanie kolacji dla szerszego grona gości. Po prostu zawsze jest tak, że jeśli nie jesteśmy dobrzy w jakiejś dziedzinie, to się z tym rzadko wychylamy.

Jednak w moim przypadku wszystko się zmieniło. Po latach treningu w samotności moja forma i wiedza o treningu fizycznym poszybowała w górę, a w dniu kiedy po raz pierwszy zdecydowałem się pójść na siłownię publiczną zobaczyłem, że większość ćwiczących tam osób jest w gorszej formie niż ja. Widziałem też jak niektórzy kaleczą ćwiczenia, nie mając wsparcia i próbując działać na własną rękę, jak ja sam kiedyś.

Teraz nadal lubię trenować w samotności, ale też uwielbiam ćwiczyć na siłowni. Nawet jeśli widzę osoby lepsze ode mnie, to już mnie to nie krępuje, a nawet motywuje. Moja pewność siebie wzrosła, bo wiem co robię i do czego dążę.

trener online

Z moją pomocą Ty też będziesz wiedział co robić i w jaki sposób trenować. Nie jestem zwolennikiem trenowania według gotowców dlatego do wszystkich moich planów treningowych dołączona jest możliwość ich personalizacji.

Natomiast we współpracy online plan treningowy dla Ciebie będzie przygotowany od podstaw i korygowany na bieżąco.

Każdy trening, Twoje odczucia, każde ćwiczenie, metoda treningowa, suplementacja – to wszystko będziesz omawiał ze mną na bieżąco bo kontakt ze mną jest stały i w formie dogodnej dla Ciebie.

Skontaktuj się ze mną: kontakt@kompaktowytrening.pl

Zapytaj o współpracę, a ja wszystko Ci wyjaśnię w informacji zwrotnej.

Jak wygląda współpraca?

Jak zapewne się domyślasz, jako osoba uprawiająca sport siłowy i nie tylko, korzystam z suplementacji. Na runku jest wiele godnych polecenia odżywek dla sportowców lecz jak je rozpoznać?

Oczywiście wymaga to odpowiedniej wiedzy, jednak ostatecznie Twój sukces i tak nie zależy od suplementów. Znam mnóstwo osób, które już na początku swojej przygody z aktywnością fizyczną inwestowały masę pieniędzy w markowe odżywki, wierząc, że dzięki nim szybciej osiągną sukces.

Jak te historie się kończyły zapewne się domyślasz… chwilowym zapałem, który gasł równie szybko jak się pojawiał. A wszystko dlatego, że jeśli nie masz odpowiedniego wsparcia osoby doświadczonej, odpowiedniej motywacji i wytycznych jak zmienić krok po kroku swój styl życia, to prawdopodobieństwo, że wytrwasz w postanowieniu jest znikome.

Nigdy nie promowałem na swojej stronie, ani poza nią, żadnej konkretnej marki suplementów. Jednak firma Herbalife Nutrition wyróżnia się pod pewnym względem. Idea, która przyświeca ludziom z Herbalife to nie samo sprzedawanie produktów, ale także edukacja w zakresie odżywiania, zdrowego stylu życia oraz suplementacji.

Dlatego Herbalife nie sprzedaje odżywek hurtowo lecz poprzez partnerów, którzy są jednocześnie trenerami. Polityka firma jest jednoznaczna:

Sprzedaż produktu jest ściśle związana z wsparciem klienta w zakresie formy fizycznej oraz odżywiania.

Będę szczery. Takie podejście do sprawy od razu przykuło moją uwagę i zyskało moje uznanie wśród producentów odżywek i suplementów. Postanowiłem zostać partnerem Herbalife i szkolić ludzi w ramach promowania produktów Herbalife Nutrition.

Wystarczy, że zakupisz wysokiej jakości odżywkę wspomagającą dietę, a moje wsparcie otrzymujesz zupełnie GRATIS!

Krótko o produktach Herbalife – nie kupujesz kota w worku:

 • Firma założona w 1980 r. obecnie działa w 90 krajach i jest światowym liderem w kategorii produktów zastępujących posiłek.
 • Produkty Herbalife są badane klinicznie w instytucie Herbalife Nutrition.
 • Laboratoria Herbalife mają certyfikat ISO 17025. W Europie linia produktów Herbalife24 jest testowana pod kątem substancji zakazanych przez LGC w ramach znanego na całym świecie programu „Informed Sport”.
 • Celem powołanej w 1994 roku Fundacji Herbalife Nutrition (HNF) jest poprawa jakości życia dzieci. Za pośrednictwem programów Casa Herbalife, partnerzy Fundacji i współpracujące z nią organizacje pomagają w zapewnieniu zdrowego odżywiania dzieciom z grup ryzyka (dowiedz się więcej).
 • Firma sponsoruje ponad 190 wydarzeń sportowych, drużyn i indywidualnych zawodników na całym świecie, z czego ponad 70 w Europie. Należą do nich między innymi: piłkarz Cristiano Ronaldo, drużyna piłki nożnej LA Galaxy oraz kobieca drużyna piłki nożnej z Hiszpanii – Atlético Madrid, występująca w Premier Division.
 • Od marca 2020 roku Herbalife jest sponsorem Polskiej Ligi Siatkówki S.A., która zarządza rozgrywkami ligowymi w Polsce.

Rozpoczęcie współpracy w 5 prostych krokach:

 1. Kontakt ze mną na adres: kontakt@kompaktowytrening.pl
 2. Wywiad wstępny – określenie priorytetów treningowych i obecnej formy, czyli na jakim etapie jesteśmy.
 3. Określenie formy treningu oraz przedstawienie oferty suplementu pod kątem Twojego celu. Dopiero na tym etapie podejmujesz decyzję o współpracy.
 4. Ustalenie formy współpracy / stałego kontaktu dogodnego dla Ciebie (e-mail, telefon, kontakt osobisty)
 5. Działamy!

Ile to kosztuje?

Chciałbym, abyś zorientował się ile kosztuje prowadzenie treningu przez osobę doświadczoną. Jedna godzina treningu personalnego to niekiedy 60 zł. Trenując 3 razy w tygodniu, to 720 zł przez miesiąc. Trenerzy online nie są aż tak drodzy, ale ich usługi oscylują w granicach 200 zł i obejmują jedynie rozpiskę treningową oraz dietetyczną.

Za cenę 200 zł zwykle otrzymujesz samą usługę. Zakup odżywki, która wspomoże Twoje treningi oraz regenerację to wydatek kolejnych 100 lub 200 zł.

Natomiast kupując sam produkt odżywczy w sklepie zostajesz z nim sam na sam, bez żadnego wsparcia. Jednak z firmą Herbalife jest inaczej. Produkty zakupione przez partnera Herbalife wiążą się ze współpracą w zakresie treningu i odżywiania.

Dlatego zamawiając za moim pośrednictwem wysokiej jakości produkt Herbalife otrzymujesz miesiąc mojego totalnego wsparcia, za każdy miesiąc stosowania produktów. Średnia cena zamówienia to około 150 – 250 zł za produkt, w zależności jaki suplement wybierzesz, plus moje wsparcie przez 30 dni.

Wiem jednak, że możesz nadal mieć wątpliwości.

Dlatego, żebyś mógł / mogła przekonać się o wartości współpracy ze mną, zobaczyć jak to wygląda i czy warto, pierwszy miesiąc współpracy oferuję Ci w pakiecie z niedrogim, ale skutecznym napojem elektrolitowym, wspomagającym trening, opracowanym przy wsparciu samego Cristiano Ronaldo.

72 zł za pierwszy miesiąc!!!
Napój CR7 Drive + trener online!!!

Skontaktuj się ze mną: kontakt@kompaktowytrening.pl (w treści wiadomości wystarczy napisać, że jesteś zainteresowany/na współpracą – to nic nie kosztuje).

Pozdrawiam i czekam na kontakt od Ciebie.

Oferta ograniczona, w zależności od ilości zgłoszeń.