logo2019black&white

Plany & Programy Treningowe

Kalisteniczny Cross

Kalisteniczny Cross to 6-tygodniowy plan tygodniowy podzielony etapowo. Wszystkie ćwiczenia zawarte w planie, to ćwiczenia bez obciążenia zewnętrznego – z masą własnego ciała. Potrzebny sprzęt, to drążek do podciągania. Plan opracowany został dla wzrostu siły, ale także wydolności siłowej, co przyczyni się także do utraty tkanki tłuszczowej. Przygotuj się zatem na trening w seriach oraz na intensywny trening wytrzymałościowy na czas. Kalisteniczny Cross jest przekrojowym planem zmieniającym kompozycję ciała, co oznacza, że stosunek Twojej masy mięśniowej do masy tłuszczowej będzie znacznie korzystniejszy. Chcesz być sprawniejszy, silniejszy i lepieć wyglądać z planem do zrealizowania nawet w domu? Strzał w dychę.

Cross 1+1

Cross 1+1 jest planem treningowym dla osób, którym na sile i masie mięśniowej zależy tak samo jak na wytrzymałości. Priorytet na te dwa różne cele treningowe został rozłożony w stosunku 1:1. Bądź więc gotów na dwie rzeczy:
▪️ Po pierwsze, będziesz wykonywał ćwiczenia siłowe w seriach, dla wzrostu siły i masy mięśni, a także intensywne treningi obwodowe na czas, dla lepszej wytrzymałości.
▪️ Po drugie, do treningu będziesz wykorzystywał masę własnego ciała, ciężary, a także ćwiczenia cardio.
Będziesz zatem zwiększał możliwości swojego ciała w różnych aspektach, stając się bardziej wysportowaną osobą.

Funkcja z hantlami

Hantle nie służą jedynie do treningu bicepsów. Z ich pomocą możesz przeprowadzić efektywny trening funkcjonalny. Pamiętaj jednak, że hantle muszą być odpowiednio ciężkie. W przypadku faceta średnio 15 – do 25 kg jeden. Z takimi hantlami można już nieźle podziałać. W planie zawarte są ćwiczenia siłowe, eksplozywne oraz obwody intensywne na czas. Jest to zatem trening ogólnorozwojowy, poprawiający kompozycję masy ciała. Rozpisany na 6 tygodni może być także dobrym uzupełnieniem Twoich dotychczasowych ćwiczeń z masą ciała lub ze sztangą.

Kalistenika Funkcjonalna

Jest to program treningowy długofalowy dla osób chcących poprawić siłę oraz sprawność poprzez trening z masą własnego ciała.
▪️ 3 poziomy zaawansowania, po 10 etapów każdy.
▪️ Razem 30 planów treningowych – każdy rozpisany na 5 tygodni.
▪️ Planery treningowe w plikach excel oraz ods do łatwego zaimportowania do aruszy Google – prowadź dziennik z telefonu.
▪️ Filmy z ćwiczeniami.
Marzysz o sprawności fizycznej i sportowej sylwetce? Ten program jest dla Ciebie.

Kalistenika Funkcjonalna - podstawowy

Tylko pierwszy poziom programu “Kalistenika Funkcjonalna”. Jeśli jesteś zupełnie początkujący i nie masz pewności czy ten sport jest dla Ciebie, możesz skorzystać z okrojonej wersji.
▪️ 1 poziom zaawansowania, 10 etapów każdy.
▪️ Razem 10 planów treningowych – każdy rozpisany na 5 tygodni.
▪️ Planery treningowe w plikach excel oraz ods do łatwego zaimportowania do aruszy Google – prowadź dziennik z telefonu.
▪️ Filmy z ćwiczeniami.
Marzysz o sprawności fizycznej i sportowej sylwetce? Ten program jest dla Ciebie.

Gwarancja 7 dni

Hej! Rozumiem, że możesz mieć wątpliwości co do tego, czy jakiś plan treningowy będzie odpowiedni dla Ciebie. Dlatego daję Ci 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, abyś mógł zajrzeć do środka i przetestować plan. Powodzenia! 🤠