Newsletter dla aktywnych facetów dbających o sylwetkę oraz rozwój osobisty.

Jesteś facetem, dla którego sylwetka oraz sprawność fizyczna mają znaczenie? A może potrzebujesz też wsparcia w takich aspektach życia jak motywacja i produktywność?

Ten NEWSLETTER jest dla Ciebie

Potrzebuję wiedzieć więcej

Istnieją dwie ważne metody ciągłego robienia progresu, czy to na treningach, czy w życiu osobistym. Pierwszą z nich jest filozofia kaizen – japońska metoda wprowadzania zmian małymi krokami. 

Jeden newsletter, to jeden mały krok do lepszej diety, lepszego treningu, lepszej produktywności na co dzień. Po to, żebyś zawsze miał czas na trening, rozrywkę i dla bliskich.

A żeby to działało, musi być konkretnie i lakonicznie. Jedna wiadomość, to maks 3 min na przeczytanie. 3 minuty tygodniowo – tyle Twojego czasu zajmie ten newsletter. Reszta to Twoje działanie.

Druga metoda jest zgodna z taoistyczną filozofią Yin Yang, która uczy, że świat zbudowany jest na przeciwieństwach. 

Zauważ, że nawet coś takiego jak odpoczynek, nie zawsze jest przyjemne. Możesz siedzieć cały dzień na tyłku i w końcu dojdziesz do wniosku, że “zamulasz”. Kojarzysz to uczucie, gdy nic nie robisz, a jesteś zmęczony?

Co innego, gdy odbyłeś trening na siłowni. Wówczas jakość Twojego odpoczynku jest dużo większa, a sam odpoczynek przyjemniejszy. 

Niezależnie od tego, czy pójdziesz za bardzo w kierunku ciężkiej pracy, czy odpoczynku, ani jedno, ani drugie, nie da Ci oczekiwanej satysfakcji, jeśli nie osiągniesz równowagi między nimi.

Yang jest twarde – oznacza działanie, nawet jeśli trudne, to konieczne. Yin jest miękkie – oznacza wszystko to, co leży po przeciwnej stronie Twojej ciężkiej pracy. Zarówno jedno jak i drugie będą miały większą wartość, jeśli odnajdziesz balans między nimi: ☯︎

Mój newsletter uczy jak to zrobić.