Ebook: Najlepszy Model Treningowy

Ebook: Najlepszy Model Treningowy

13 lutego, 2020 8 przez Rafał Mu.

W swoim życiu treningowym przeszedłem przez różne etapy. Przygoda zaczęła się od klasycznego treningu kulturystycznego. Z czasem moja aktywność poszerzała się o takie formy treningu jak bieganie, kalistenika, crossfit oraz sztuki walki.

Czasami rezygnowałem z jakiejś ścieżki rozwoju dochodząc do wniosku, że podążanie tą ścieżką nie ma sensu. Następnie znów do niej wracałem.

Popełniłem wiele błędów, ale dzięki temu teraz wiem co dla mnie najlepsze.

Niestety nie zawsze miałem to szczęście, aby móc poradzić się kogoś, kto wytłumaczyłby mi rzeczy, o których musiałem dowiedzieć się sam metodą prób i błędów. Wiem, że gdybym na samym początku wiedział to co wiem teraz to byłbym na znacznie wyższym poziomie dzisiaj.

Niestety doświadczenia nie da się przekazać na żadnym wykładzie, ani w żadnej książce. Trzeba je po prostu zdobyć. O wielu rzeczach musisz przekonać się na własnej skórze. Jednak wiele z tych błędów można uniknąć. Dlatego czytamy, radzimy się innych, bardziej doświadczonych osób, trenerów. Te rady nie dadzą Ci doświadczenia, ale mogą być cennymi drogowskazami, dzięki którym szybciej osiągniesz to, na czym Ci zależy.

Po latach znalazłem złoty środek dla siebie i najlepszy model treningowy. Ebook będący owocem tych doświadczeń nie jest obszernym elaboratem lecz krótkim poradnikiem. Wierzę, że wielu początkującym osobom pomoże zweryfikować poglądy na temat treningu fizycznego i ułatwi wybór rodzaju aktywności fizycznej.

Jeśli jesteś osobą z pewnym doświadczeniem, ale czujesz, że czegoś brakuje lub sport nie przynosi Ci oczekiwanej satysfakcji, to ten ebook także jest dla Ciebie. A może po prostu chciałbyś poznać moje zdanie i wyrazić opinię?

Podaj swój adres e-mail w poniższym formularzu i otrzymaj dostęp do ebooka (bezpłatnie):

Powyższy ebook jest małym kompendium na temat trzech podstawowych typów treningu fizycznego. Znajdziesz w nim nie tylko moją subiektywną opinię na temat różnych sportów, bez owijania w bawełnę, ale także suche fakty.

Przyjemnego czytania!

Uwaga! W razie jakichkolwiek problemów z pobieraniem skontaktuj się ze mną: kompaktowytrening.pl@gmail.com.